به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز


قید فلشمو بزنم؟؟؟!!!

سلام خدمت همه ی دوستان

اگر خاطرتون باشه در مجله ی شماره ی 6 در مورد Flash Memory و USB Boot به طور مفصل بحث کردیم و گفتیم که شما می تونین از این وسیله استفاده های بیشتری داشته باشین اما در انتها هم خدمت شما عرض شد که اگر می خواهین قابلیت بوت رو به Flash Memory تون اضافه کنین، باید قید اجرا شدن فایل صوتی بر روی ضبط ماشین یا هر دستگاه پخش کننده ی دیگه رو بزنین.
در این تاپیک قصد داریم روشی رو برای حل این مشکل معرفی کنیم.
با ما همراه باشین.
در مجله ی شماره ی 7 نرم افزاری رو تحت عنوان HDD Low Level Format Tool 4.25 در بخش فرمت هارد یا حافظه ی جانبی بدون بازیابی مطرح کردیم. یکی دیگر از قابلیت های این برنامه اینه که با فرمت سطح پایین، تنظیمات دستی اعمال شده از طرف کاربر رو از بین می بره و اون رو به حالت کارخونه بر می گردونه که در نتیجه شما به راحتی می تونین دوباره اون رو در دستگاه های پخش کننده استفاده کنین. (توجه داشته باشین که بعد از فرمت کردن فلش یا هر حافظه ی دیگه ای با این برنامه، یک بار هم باید توسط ویندوز فرمت کنین تا برای سیستم قابل شناسایی باشه!)
این نکته رو هم یادآوری کنم که بازگردانی اطلاعات بعد از فرمت شدن توسط این برنامه تقریباً به صفر می رسه. پس برای استفاده از این برنامه نهایت دقت رو داشته باشین.