به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز


سخن سردبیر
 
سلام
قبل از این که از این صفحه بگذریم قدری تامل کنیم. کمی تیزتر گوش کنیم. شما هم می شنوید؟ انگار کسی از جایی دور اما نزدیک صدا می زند و کمک می طلبد. انگار می گوید من لحظه ای از شما غافل نیستم شما هم از من غافل نباشید.
شنبه صبح که برای چند دقیقه نم بارانی زد بعد از این همه روزهای گرم، یک لحظه دیدم که همه اعضای جلسه بی اختیار از قاب پنجره نمایش برگ ها و قطره ها را تماشا می کنند. انگار نه انگار که صحبتی در بین بوده.
همه ساکت شده بودند تا صدای رعد و برق و باران را بهتر بشنوند. بی اختیار لبخند می زدند و معلوم بود که از این تماشا لذت می برند.
آخرین امید دل ها! هر شماره از مجله را به آرزوی لبخند شما می نگاریم. برای دوست داران شما می نویسیم  و به عشق آمدن شما چهاردهمین شماره  را به یاد شما به نمایش می گذاریم. شاید که بارانی باشیم بر شعله های سوزان دل تان.
همراه غدیری که تا این سطر را خواندی! درست است که وقت نداریم و سر همه ما شلوغ است اما شاید بیارزد که چند دقیقه ای در مطالب این شماره ها سیر کنیم. ممکن است نکته هایی باشد که تابحال نشنیده باشیم یا نکته هایی داشته باشیم که دیگران باید بدانند.
مجله 1841 ، کاغذ نیست! یک فضا است متبرک به نام خطابه ی غدیر (=1841) که شما میهمان آن هستید. بیایید صاحب خانه شوید و قدم بر چشم دوستان تان نهید و بر لینک زیر کلیک کنید .
یا علی

برای مشاهده هر قسمت روی تصویر آن کلیک کنید


 
 

 


توضیح: با سلام و آرزوی روزهایی خوش همراه با مِهر امیرمؤمنان علیه السلام
سایت KhetabeGhadir به منظور ایجاد ارتباطی پایدار با اعضای خود و همچنین فرهنگ سازی خطابه ی غدیر اقدام به انتشار مجله ای الکترونیک به نام 1841 نموده است.
این مجله با رویکردی دینی - اجتماعی سعی در ارائه ی نکاتی جالب و کاربردی در زمینه های فوق را داردکه امید است به لطف خداوند مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.
انتخاب نام 1841 برای این مجله به دلیل مساوی بودن این عدد با حروف ابجد کلمه خطابه ی غدیر است

مجله 1841 هر 15 روز یك بار منتشر شده و ارسال آن راس ساعت 18:41 برای كلیه اعضای سایت توسط سرویس ایمیل آغاز می گردد.

 


در صورتی که مایل به دریافت مجله ی الکترونیکی 1841 به صورت ایمیل هستید، از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید.
 

 

نکات فنی: اگر ایمیل  را جزو Contact خود Save نمائید ایمیل مجله 1841 وارد فضای Spam شما نخواهد شد.

چون این مجله در قالب Picture و یا همان Image ارائه می شود باید گزینه Show Image فعال باشد ضمنا حجم فایل ارسالی حتی المقدوركم شده است وحتی با اینترنت Dial Up هم قابل مشاهده خواهد بود.