به نام خداوند همه مِهر مِهروَرز


صلی الله علیک یا ولی العصر ادرکنا

از امروز یعنی ۲۲ رجب  تا دو هفته دیگر پر مناسبت ترین ایام سال است. شهادت امام موسی کاظم علیه السلام اولین مناسبتی است که پیش رو داریم بعد به ترتیب می رسیم به  میلاد امام حسین علیه السلام، ولادت حضرت عباس علیه السلام و در نهایت میلاد امام سجاد علیه السلام.
جالب است که میلاد بزرگ ترین مردان سرزمین کربلا در فاصله بسیار کمی از هم هستند گویی این سه دردانه فرزندان امیرالمؤمنین علیه السلام به شوق هم پا به عرصه خاکی نهاده اند.
گویی به خاطر هم زاده شده اند. و انگار سرنوشت شان با هم گره ای سخت خورده است!
به هر حال ماه شعبان ماه عید است و موقعیت خوبی است برای عیدی گرفتن! می توان بزرگ ترین عیدی ها را از دستان آخرین حجت خداوند گرفت  به این امید که ایشان از خانواده ای هستند که کریمند و عادت شان کمک به درخواست کنندگان است. از قدیم گفته اند: با کریمان کارها دشوار نیست....
پس ای تمام خوبی ها! نظاره ای کن بر دلدادگانت.  بنواز چهره های منتظرانت و قبول کن دستان خالی شان را  تا به کیمیای نگاه شما مِس وجودها طلا شود.

 


 توضیح: با سلام و آرزوی روزهایی خوش همراه با مِهر امیرمؤمنان علیه السلام
سایت KhetabeGhadir به منظور ایجاد ارتباطی پایدار با اعضای خود و همچنین فرهنگ سازی خطابه ی غدیر اقدام به انتشار مجله ای الکترونیک به نام 1841 نموده است. این مجله با رویکردی دینی - اجتماعی سعی در ارائه ی نکاتی جالب و کاربردی در زمینه های فوق را داردکه امید است به لطف خداوند مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.
انتخاب نام 1841 برای این مجله به دلیل مساوی بودن این عدد با حروف ابجد کلمه خطابه ی غدیر است.

مجله 1841 هر 15 روز یك بار منتشر شده و ارسال آن راس ساعت 18:41 برای كلیه اعضای سایت توسط سرویس ایمیل آغاز می گردد.
 


در صورتی که مایل به دریافت مجله ی الکترونیکی 1841 به صورت ایمیل هستید، از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید.


  ثبت نام در سایت خطابه ی غدیر
 نکات فنی: اگر ایمیل  را جزو Contact خود Save نمائید ایمیل مجله 1841 وارد فضای Spam شما نخواهد شد.

چون این مجله در قالب Picture و یا همان Image ارائه می شود باید گزینه Show Image فعال باشد ضمنا حجم فایل ارسالی حتی المقدوركم شده است وحتی با اینترنت Dial Up هم قابل مشاهده خواهد بود.