به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز


کی به هم می رسد ای یار، نگاه من و تو...
احساسم شبیه کسی است که به استقبال مسافری عزیز رفته، اما دیر رسیده و مسافرش رفته است. شبیه احساس کمانداری است که تیر را در کمان گذاشته و با تمام وجود کشیده است اما به ناگاه هدف را گم کرده است. شبیه تشنه ای که با هزار زحمت آبی گوارا یافته است، اما در چشم به هم زدنی از دستش ریخته است.
و شبیه هر ناکام دیگری که کامش روا نشده...
نیمه شعبان آمد و رفت اما هنوز هم مرد آرزوهای من و تو نیامده! جشن میلاد گرفتیم اما هنوز مولود پر آوازه دوران ها نیامده...
مهدی جان! اگر تو را نخواسته ایم و اگر اول آرزوهایمان ظهور شما نبوده است به خدا از این نیست که نخواهیم تورا! از این است که لذت بودنت را در کاممان نچشیده ایم. اگر گرسنه ای نداند که غذا چیست؟ چطور می تواند آرزوی غذا کند؟ از طرفی اگر غذا را بشناسد، چگونه تأمل کند در نخوردن آن؟ که بی درنگ تمنا خواهد کرد ولو به قدر لقمه ای...
مهدی جان! آن قدر شیطان کاممان را به زهر خود پر کرده که غافل شدیم به فکرت باشیم.
رواق منظر چشم من آشیانه توست             کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست
بیا و قدم بر این چشمان ناپاک بگذار، بیا و فکری کن به حال این خرابه دل ما که خانه خانه توست. می دانم که باران مهرت همیشه می بارد و این ما هستیم که کاسه های گدایی را برعکس گرفته ایم. اما بیا و پدری کن و عطش آمدنت را به وجودمان بینداز.
کاری کن که بسوزیم از فراقت و بیندیشیم در راه وصالت.
پدر جان بیا و پدری کن ....

 


 


 
توضیح: با سلام و آرزوی روزهایی خوش همراه با مِهر امیرمؤمنان علیه السلام
سایت KhetabeGhadir به منظور ایجاد ارتباطی پایدار با اعضای خود و همچنین فرهنگ سازی خطابه ی غدیر اقدام به انتشار مجله ای الکترونیک به نام 1841 نموده است. این مجله با رویکردی دینی - اجتماعی سعی در ارائه ی نکاتی جالب و کاربردی در زمینه های فوق را داردکه امید است به لطف خداوند مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.
انتخاب نام 1841 برای این مجله به دلیل مساوی بودن این عدد با حروف ابجد کلمه خطابه ی غدیر است.

مجله 1841 هر 15 روز یك بار منتشر شده و ارسال آن راس ساعت 18:41 برای كلیه اعضای سایت توسط سرویس ایمیل آغاز می گردد.
 


در صورتی که مایل به دریافت مجله ی الکترونیکی 1841 به صورت ایمیل هستید، از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید.


  ثبت نام در سایت خطابه ی غدیر

 


نکات فنی: اگر ایمیل  را جزو Contact خود Save نمائید ایمیل مجله 1841 وارد فضای Spam شما نخواهد شد.

چون این مجله در قالب Picture و یا همان Image ارائه می شود باید گزینه Show Image فعال باشد ضمنا حجم فایل ارسالی حتی المقدوركم شده است وحتی با اینترنت Dial Up هم قابل مشاهده خواهد بود.