به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز
 
فَلْیُبَلِّغِ الْحاضِرُ الْغائِبَ وَ الْوالِدُ الْوَلَدَ اِلى یَوْمِ الْقِیامَةِ

 
خداوند متعال را شاکریم  که توفیق مان داد در جهت نشر سند حقانیت امیرالمؤمنین علیه السلام با یاری دوستان غدیری مان و با چنگ زدن به دامن پُر مِهر معصومین علیهم السلام و با قرائت خطابه ی شریف غدیر و خطبه ی فدک و اهداء ثواب آن به ساحت مقدس چهارده معصوم علیهم السلام برای سلامتی و ظهور وارث غدیر.
با استعانت از حضرت باریتعالی بر آن شدیم تا با تقسیم بندی خطابه‌ی غدیر و خطبه ی فدک به چهارده قسمت و ختم ماهیانه جهت انس بیشتر با این دو خطبه  در مسیر خدمت گزاری به امام عصر علیه السلام قدم گذاریم.
برنامه ی ما ختم خطابه همراه با ترجمه ی آن می باشد که إن شاءالله با همکاری هر ۲۸ نفر از مجموعه ی شرکت کنندگان در این برنامه، هر روز ۱ بار و هر ماه ۱۴ بار هر یک از دو خطبه ختم خواهد شد، هر فرد در هر دو هفته یک بار، یک خطبه را ختم خواهد کرد.
"البته هر کسی به تنهایی می تواند طبق این جدول خطابه‌ی غدیر و فدک را طی ۲۸ روز ختم نماید . "
نکات مهم:
۱. شما می توانید این متن را  پس از چاپ به ۲۸ نفر بدهید (و یا از جزوات آماده ای که در انتهای متن به آن اشاره شده استفاده نمایید) و با تشکیل یک گروه ۲۸ نفره طرح ختم را انجام دهید. در این حالت شما مسؤول گروه خواهید شد و نقطه شروع هر کدام از اعضای گروه را طوری مشخص می کنید که در طی یک روز یک بار ختم دو خطبه انجام شود. و دیگران هم باید به نکات ذیل توجه داشته باشند:
۲. از جای مشخص و معلومی که توسط مسئول هماهنگی  و کتاب مشخص شده قرائت را آغاز نموده و هر روز تا اول عبارت شروع روز بعد ادامه دهند.
۳. از تاریخی که در پائین همین صفحه مشخص شده قرائت را شروع کنند.
۴. حتی الامکان هر قسمت را با توجه به ترجمه بخوانند.
۵. بعد از خواندن هر قسمت کنار آن علامت گذاشته و یا تاریخ قرائت را درج نمایند.
۶. اگر روزی موفق به قرائت قسمت مربوطه نشدند از شخص دیگری تقاضا کنند که آن را بخواند و در صورت تمایل برای ختم خطابه شخصی بعداً آن را جبران کنند.
۷. هر روز بعد از انجام قرار تبلیغی آن روز را در قسمت مربوط علامت گذاری کنند.
نیت‌های‌مان را سلامتی و تعجیل در فرج امام عصر ارواحنا فداه، رهایی شیعه از چنگال دشمنان و ستمگران و برآورده شدن حاجات همه شرکت کنندگان در این ختم جمعی قرار دهیم. إن شاءالله که از توجهات صاحب غدیر و وارث ایشان برخوردار گردیم.
جهت دریافت دفترچه‌های آماده جدول ختم و شرکت در گروه 28 نفره و هم‌چنین خرید کتاب خطابه‌ی غدیر و خطبه‌ی فدک می توانید با
شماره تلفن ۰۲۱۲۲۳۹۳۸۱۴ تماس حاصل نمایید.

 تاریخ شروع:
 شروع از شماره ردیف:

 
لطفا برای بزرگ شدن هر جدول، روی آن کلیک بفرمایید.