به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز

آرشیو پیامک ها؛ دومین برگ

مناسبت متن پیامک
5 ربیع الاول سکینه! یادآور پدر! یاد آور کربلا! چه آمد بر سرت؟! چه گذشت بر خاندانت؟! 5 ربیع الاول وفات حضرت سکینه سلام الله علیها تسلیت باد.
5 ربیع الاول سکینه چه گذشت بر تو؟! چگونه تاب آوردی آن همه مصیبت را؟! تاریخ فراموش نمی کند آن روزها را و خاموش نمی شود داغ آن مصیبت. 5 ربیع الاول سال روز وفات حضرت سکینه سلام الله علیهاست. وفات حضرت سکینه تسلیت باد.
8 ربیع الاول امام حسن عسکری علیه السلام 28 سال بیشتر عمر شریف شان نبود که شهد شهادت را نوشیدند و تنها شش سال امامت کردند. 8 ربیع الاول شهادت امام حسن عسکری تسلیت باد.
8 ربیع الاول یازدهمین ثمر شجره ی طیبه؛ امام حسن عسکری پس از 28 سال، در 8 ربیع الاول سال 260 هجری به دست معتمد عباسی به شهادت رسیدند. داغی که بر سینه ها ماند تا فرزندش به پاخیزد و انتقام خون اجداد و پدرانش را بگیرد. شهادت امام حسن عسکری تسلیت باد.
8 ربیع الاول در سال 260 هجری در چنین روزی یعنی هشتم ربیع الاول، تاریخ به چشم، پرپر شدن گلی دیگر از ائمه ی اثنی عشر را دید که به دست یکی دیگر از کوردلان زمانه در سن 28 سالگی به شهادت رسید. شهادت امام حسن عسکری علیه السلام تسلیت باد.
 
 
 
 
مناسبت متن پیامک
9 ربیع الاول بوی عطر مهدی همه جا را پر کرده است. نه تنها آسمان بلکه دل ها نیز آذین بسته شده است از این روز مبارک. زبان قاصر است از وصف شعفی که حاکم بر قلب و جان و جهان شده است. آغاز ولایت آخرین اختر آسمان امامت و ولایت بر تمامی شیعیان مبارک باد.
9 ربیع الاول آسمان آذین بسته است، زمین لباس شادی به تن کرده است، ملائک نور مهدوی بر سر جهانیان می ریزند و بر لب نوای زهق الباطل دارند. آغاز امامت آخرین حجت خدا، مهدی موعود بر تمامی شیعیان تبریک و تهنیت باد.
10 ربیع الاول شادی سراسر دل ها را فرا گرفته و عقد پیامبر اسلام با خدیجه بسته شده است. ملائک و زمینیان سر خوش اند ازین جشن. سال روز ازدواج پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و حضرت خدیجه سلام الله علیها مبارک باد.
10 ربیع الاول گل بریزید بر سر عروس و دامادی که از نسل شان حجت هایی بر زمین آمدند که اگر نبودند، لَساخَطِ الارضُ بِاَهلِها. این پیامبر صلی الله علیه و آله و خدیجه سلام الله علیها هستند که لبخند زنان بر سفره ی عقد حاضرشدند و شادی را به دل شیعیان هدیه کردند. سال روز ازدواج پیامبر و حضرت خدیجه تهنیت باد.
17 ربیع الاول   ایوان کسری فرو ریخت و آتشکده ی فارس خاموش گشت و .... . آری کسی پا بر عرصه ی وجود نهاد که قلب ها با او پیوند خورده است و از نسلش ایمانیان سیراب هدایت می گردند. ولادت پر سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی بر شیعیان تهنیت باد.

مناسبت متن پیامک
17 ربیع الاول  نگاه عرش و فرش بر مولودیست که در چنین روزی یعنی 17 ربیع الاول به دنیا آمد و دین با او کامل شد. پیامبری که خاتم پیامبران است. مولودی که ایوان کسری فرو ریخت با آمدنش و بت ها به رو افتادند. میلاد پیامبر رحمت بر همگان مبارک باد.
17 ربیع الاول  خنده بر لب دارد و بوی عطر از بدن مبارکش استشمام می شود. چه روز مبارکیست امروز که پیامبر رحمت پا به عرصه وجود نهاد و قلب زمین و زمان را با آمدنش فرح بخشید. میلاد حضرت محمد مصطفی بر شیعیانش مبارک باد.
17 ربیع الاول  یکی دیگر از گل های باغ اثنی عشر، صادق آل عبا، ابن باقر، در 17 ربیع الاول سال 83 هجری، قلب شیعه را شاد نمود و پا بر عرصه ی وجود نهاد. قدومش گل باران. ولادت امام صادق علیه السلام رئیس مذهب جعفری مبارک باد.
17 ربیع الاول  صادق آل عبا آمده، نور دل پیامبر و حضرت زهرا علیهم السلام قدم بر چشم هستی نهاده. حجتی دیگر از حجت های الهی جهان را منور کرده است. میلاد ششمین اختر آسمان امامت و ولایت امام صادق علیه السلام بر همگان مبارک باد.
17 ربیع الاول  گل بیفشانید بر سر این مولود مبارک، صادق آل پیغمبر پا بر عرصه ی وجود نهاد و زمین و زمان را به تعظیم در آرود. میلاد امام جعفر صادق؛ رئیس مذهب جعفری برعموم شیعیان تبریک و تهنیت باد.

مناسبت متن پیامک
4 ربیع الثانی در سال 173 هجری در چنین روزی مولودی از نوادگان امام حسن مجتبی علیه السلام چشم به جهان گشود و قلب خاندان اهل بیت را شاد گردانید. کسی که زیارت قبورش ثواب زیارت کربلا را دارا می باشد. میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی بر همگان مبارک.
4 ربیع الثانی ربیع الثانی مصادف است با ولادتِ مولودی از خاندان عصمت و طهارت؛ حضرت عبدالعظیم حسنی. کسی که زیارت مزارش ثواب زیارت امام حسین علیه السلام را دارد. ایشان در سال 173 هجری ولادت یافتند. سالروز ولادت ایشان بر شیعیان تهنیت باد.
4 ربیع الثانی گلی از گستان خاندان عصمت و طهارت، از نوادگان امام حسن مجتبی علیه السلام؛ حضرت عبدالعظیم حسنی در چنین روزی یعنی چهارم ربیع الثانی چشم به جهان گشود و دنیا را از وجود پر برکتش سیراب کرد. میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی بر همگان مبارک باد.
8 ربیع الثانی زمین و آسمان خندان است. نور بر زمین می پاشد و آسمان گل افشان شده است. فرزند امام هادی علیه السلام چشم به جهان گشوده. امام حسن عسکری علیه السلام با قدومش دل شیعیان را شادمان کرده است. میلاد این مولود خجسته بر همگان تبریک و تهنیت باد.
8 ربیع الثانی ببین لبخند بر لب هاست، شکوفا گشته گل های دل شیعه به این میلاد. نگاه حضرت هادی علیه السلام ز شور و شوق، بر مولود این شب هاست. مبارک باد این میلاد. مبارک باد این میلاد. 1.2.3.4