به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز

آرشیو پیامک ها؛ سومین برگ

مناسبت متن پیامک
10 ربیع الثانی مروز را به عزا می نشینیم چرا که حضرت معصومه سلام الله علیها؛ خواهر امام غریب مان رضا علیه السلام وفات یافتند و دل شیعه داغ دار شد. دهم ربیع الثانی؛ روز وفات این پاک زن بر عموم شیعیان تسلیت باد.
10 ربیع الثانی گونه هایمان دیگر بار خیسِ فراقِ عزیزی از خاندان اهل بیت گردید. امروز روزی ست که حضرت معصومه سلام الله علیها وفات یافتند و قلب شیعیان مجروح گشت. وفات حضرت معصومه سلام الله علیها تسلیت باد.
5 جمادی الاولی
عطر دل انگیز بهشتی فضا را پر کرده است. چشمان جهانیان از شعف برق می زند. پرنده ی دل، بر فراز آسمانِ ولایت به پرواز درآمده و در چنین روزی یعنی پنجم جمادی الاول ولادت مولوده ای زیبا و مبارک رقم خورده است. میلاد با سعادت حضرت زینب سلام الله علیها بر شیعیان تبریک و تهنیت باد.
5 جمادی الاولی خُنَکای نسیم ولادتِ مولودی دیگر از خاندان عصمت و طهارت پوستِ هستی را نوازش می دهد و دل عالمیان را پرواز می دهد به سوی ملکوت. میلادِ دختِ فاطمه سلام الله علیها و امیرالمؤمنین علیه السلام بر عالمیان مبارک باد.
   

مناسبت متن پیامک
13 ربیع الثانی زمین و زمان رخت عزا به تن کرده و بر لب شیعیان لعن الله ظالمیک است. پاره تن رسول خدا صلی الله علیه و آله داغی عظیم را با عزیمتش از دنیای دنی بر دل شیعه نهاده است. تا جان در بدن داریم و نفس امان مان می دهد فریاد خونخواهی اش را بلند می کنیم باشد که فرزندش مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف بیاید و انتقام ظلم های رفته به خاندانش را بگیرد. شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها بر عموم شیعیان تسلیت باد.
13 ربیع الثانی خون گریه می کنیم در این روز. می سوزیم از ظلمی که بر ریحانه ی رسول خدا صلی الله علیه و آله رفت و عالم و آدم را خون جگر کرد. چه جای نشستن که باید بر سر و صورت بکوبیم از این مصیبت. شهادت دخت مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بر شیعیان تسلیت و تعزیت باد.
13 ربیع الثانی چشم تاریخ گریان است، چشم زمان نیز و چشم خلقت. آری باید خون گریست در عزای صدیقه ی طاهره. از خداوند منان ظهور منتقم خونش؛ حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف را خواستاریم. شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها بر شیعیان تسلیت باد.
3 جمادی الثانی مدینه رخت عزا به تن کرده است، نه تنها مدینه بلکه عالمیان عزا پوش آل رسول الله اند. پاره ی تن پیامبر صلی الله علیه و آله، به شهادت رسیده است و خانه ی علی علیه السلام، ماتم کده گشته است. شهادت مظلومانه ی ام ابیها فاطمه ی زهرا سلام الله علیها تسلیت باد.
3 جمادی الثانی کوچه های مدینه، بوی چادر خاکی می دهد. بوی مسمار و درب سوخته. بوی ...  . دیدگان حسنین و زینبین، خون بار است از این مصیبت. دیگر تنها این چاه است، همدم علی علیه السلام. شهادت  بنت رسول الله تسلیت باد.

مناسبت متن پیامک
20 جمادی الثانی دل خدیجه شاد است و آسمان لبریز عشق. حرارت محبت فاطمی در دل های شیعیان موج می زند و یا زهرا ذکر لب محبان آل علی ست. تولی و تبری با آمدن فاطمه کامل می شود. میلاد باسعادت حضرت زهرای مرضیه بر شما تبریک و تهنیت باد.
20 جمادی الثانی جهان در شادمانی غرق است و خلقت به مخلوقی چون زهرا سلام الله علیها به خود می نازد و می بالد. 20جمادی الثانی سالروز میلاد با سعادت فاطمه ی زهرا سلام الله علیها بر شما مبارک باد.
یکم رجب آذین بسته ایم دل هایمان را و آسمان احساسمان را با قدم نهادن این مولود عزیز بر خلقت. حجتی دیگر بر زمین پا نهاد و نورباران کرد عالم را. میلاد پنجمین اختر آسمان ولایت؛ امام محمد باقر علیه السلام بر شما تهنیت باد.
یکم رجب لبخند بر لبان امام سجاد علیه السلام نقش بسته است. دل علی و فاطمه شاد به این مولود است. ملائک خانه ی امام سجاد علیه السلام را گل باران کرده اند و دل شیعه به این مولود خرسند است. میلاد امام محمد باقر علیه السلام تبریک و تهنیت باد.
3رجب سامرا عزادار فرزند جوادالائمه است و امام حسن عسکری علیه السلام عزادار پدر و شیعیان عزادار امام غریبی از نسل فاطمه. عالم سیه پوش است و بغضی که تا فرزند عسکری بر شیعیان نتابد، باز نمی شود. شهادت مظلومانه ی امام علی النقی علیه السلام برشیعیان تسلیت باد.

مناسبت متن پیامک
3رجب بر سینه و سر می کوبیم و پشت سر فاطمه سلام الله علیها برای فرزند مظلومش امام هادی علیه السلام عزاداری می کنیم. شیعه غریبی دیگر از آل رسول را از دست داده است و چشم انتظار مهدی زهراست تا انتقام خونهای به ناحق ریخته ی اجدادش را بگیرد. شهادت امام هادی علیه السلام تسلیت و تعزیت باد.
10رجب زمین و زمان عطرآگینِ جواد آل محمد است. تشعشع نور وجودش عرش و فرش را فرا گرفته است. شیعیان خرسند به باب الحوائجی هستند که در دامان غریب الغربا لبخند بر لب نشانده است و قرآن می خواند. ولادت باسعادت جواد الائمه برهمگان تبریک و تهنیت باد.
10رجب مقتدای نهم شیعیان پا به عرصه ی وجود نهاده و دل رضا علیه السلام را به آمدنش شاد نموده است. ولادت امام جواد علیه السلام بر شیعیان تهنیت باد.
13 رجب ساقی کوثر، همسر زهرا، پدر حسنین و زینبین، وارث غدیر، امیرالمومنین علیه السلام در 13 رجب دیده به جهان گشود و عالمی را به قدومش خرسند نمود. همو که امیرالمومنین به فرمایش پیامبر صلی الله علیه وآله تنها و تنها زیبنده و مخصوص اوست. میلاد حضرت امیرالمومنین بر عموم شیعیان مبارک باد.
13 رجب کعبه شکافته شد و فاطمه بنت اسد داخل کعبه رفت. مولود کعبه تنها کسی ست که وارث غدیر خواهد بود و از نسلش مهدی عجل الله تعالی فرجه ظهور خواهد کرد. علی بن ابی طالب علیه السلام در 13 رجب چشم به جهان گشود و عطر امامت در خلقت پیچید. میلاد باسعادت اولین اختر آسمان امامت بر شیعیان مبارک باد. 1.2.3.4