پزشك محترم شما هم با ما همراه شوید...  
 

به نام خداوند همه مِهرِ مِهر وَرز
 

خطابه ی غدیر پیامبر- درود خدا بر او- خلاصه و عصاره بیست و سه سال نبوت و رسالت ایشان- درود خدا بر او- است و تا بر پایی رستاخیز پیام آن رسول به مردمان. اما افسوس که در قرون و اعصار متن و ابعاد و مفاهیم آن به درستی شناخته نشده وگرنه نکته ای در معرفی امیرمؤمنان و اولاد پاکش فروگذار نشده است . آری خطابه‌ی غدیر سخنرانی استثنایی است‌‌ که پیامبر - درود خدا بر او- در آن با تاکید فراوان می گوید: 
فلیبلغ الحاضر الغائب و الوالد الولد الی یوم القیامة
پس بایسته است سخن امروز مرا (امامت علی علیه السلام و اولاد او) حاضران به غایبان و فرزند داران به فرزندان خود تا برپایی رستاخیز ابلاغ کنند
.

و امروز بر هرمسلمانی لازم است که آن را بخواند و بداند و به هرمسلمان دیگری ابلاغ کند و در راه فرهنگ سازی آن بکوشد. امامان خود را شناسایی کند و بشناساند و این مهم را بداند که وظیفه اوست تا مگر اندکی از مظلومیت امیر مؤمنان کاسته شود چراکه دشمنانش از هر سو و به هر نام قصد تعدی به حریم امامت و پیشوایی او را دارند.
بر اساس این وظیفه مهم گروه پزشکان خطابه‌ی غدیر با هدف نشروفرهنگ سازی این خطبه شریف و مضامین بلند آن  بین پزشکان، همکاران کادر درمانی، دانشجویان پزشکی، منشی ها و... و هم‌چنین گسترش این مفاهیم در بین مراجعین به محیط‌های درمانی گام برمی دارد. با توجه به این كه بیماران زمان زیادی را در زمان انتظار ویزیت می‌گذرانند و عموما هم در این مدت به كار خاصی مشغول نیستند لذا بستر مناسبی است تا در این زمان گامی در راستای تحقق این وظیفه که پیامبر - درود خدا بر او- بر دوشمان گذاشته‌اند برداشته باشیم.
این مجموعه آمادگی خود را برای ارائه خدمات به مطب ها، بیمارستان ها، درمانگاه ها، داروخانه ها، دانشگاه‌های پزشكی و کلیه مراکز درمانی که تمایل به شركت در این مهم را دارند اعلام می كنیم.
و در این راستا آمادگی همكاری با تمامی پزشکان، اعضای کادر درمانی، دانشجویان پزشکی و هر فردی که به نوعی با این فضا ها در ارتباط می باشد داریم و تقاضا مندیم در صورت تمایل شركت در این طرح فرم  زیر را تكمیل نمائید.

 

 
 
 
ارتباط با ما         
  در صورت تمایل به برقراری ارتباط با ما می توانید از طریق این ایمیل با ما تماس بگیرید تا پاسخ گوی سوالات شما و شنوای نظرات شما باشیم .

pezeshkan@khetabeghadir.com