به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز


​یکی از آرزوی های هر شیعه امیرالمؤمنین علیه السلام ​و به ویژه هر ایرانی، سفر به مشهد مقدس و زیارت امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام است. از​ زیباترین خاطرات ​این ​سفر،​ ایستادن روبروی پنجره فولاد و دست بر سینه گذاشتن و عرض ​سلام به آن حضرت است:
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِّ وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ صَلَاةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ
درست است که هر زمان این سلام را از هر نقطه ی جهان به آستان آن هشتمین خورشید عرضه بداریم، زیباترین لحظه را برای خود رقم زده و إن شاءالله عنایت خاص آن امام رئوف را جلب کرده ایم.
​در سالروز ولادت با سعات امام رئوف حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام، همو که چون پدران بزرگوارش، قیام نمودن و دست بر سر نهادن به هنگام بر زبان خواندن نام قائم آل محمد را به ما آموخت، ​با آرزوی فرج مولای پرده نشین، امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف​،​ شما را به مطالعه سی و ششمین شماره مجله الکترونیک 1841 دعوت می کنیم.​


 

 
 
توضیح: با سلام و آرزوی روزهایی خوش همراه با مِهر امیرمؤمنان علیه السلام
سایت KhetabeGhadir به منظور ایجاد ارتباطی پایدار با اعضای خود و همچنین فرهنگ سازی خطابه ی غدیر اقدام به انتشار مجله ای الکترونیک به نام 1841 نموده است. این مجله با رویکردی دینی - اجتماعی سعی در ارائه ی نکاتی جالب و کاربردی در زمینه های فوق را داردکه امید است به لطف خداوند مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.
انتخاب نام 1841 برای این مجله به دلیل مساوی بودن این عدد با حروف ابجد کلمه خطابه ی غدیر است.

مجله 1841 هر 15 روز یك بار منتشر شده و ارسال آن راس ساعت 18:41 برای كلیه اعضای سایت توسط سرویس ایمیل آغاز می گردد.
 


در صورتی که مایل به دریافت مجله ی الکترونیکی 1841 به صورت ایمیل هستید، از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید.


  ثبت نام در سایت خطابه ی غدیر
 نکات فنی: اگر ایمیل  را جزو Contact خود Save نمائید ایمیل مجله 1841 وارد فضای Spam شما نخواهد شد.

چون این مجله در قالب Picture و یا همان Image ارائه می شود باید گزینه Show Image فعال باشد ضمنا حجم فایل ارسالی حتی المقدوركم شده است وحتی با اینترنت Dial Up هم قابل مشاهده خواهد بود.