به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز

با خودم فكر مي كردم كه چرا بعضي از مردم سعي مي كنند با لباس ها و سر و وضع عجيبي كه براي خودشون درست مي كنند توجه مردم رو به خودشون جلب كنند! اين سوال براي بعضي ها سؤاله و براي بعضي ها دغدغه!
يك سري از مردم شب تا صبح دنبال اين هستند كه لباس ها و كفش ها و زيورآلات مختلف و متنوعي رو براي خودشون تهيه كنند و در نهايت با پوشيدن اونها سري توي سرها در بيارن و به زعم خودشون به جمع خوش تيپ ها بپيوندند. يك سري ها هم اونقدر درگير مسائل مختلف زندگي و گرفتاريهاشون شدند كه اصلا يادشون ميره حتي موهاشون رو شانه بزنند.
يك دسته افراد هر روز با ماشين هاي مدل بالا توي خيابون ها ، بي خود پرسه مي زنند و لذتشون در اينه كه مردم از صداي بلند اگزوز ماشينشون احساس ترس و حقارت بهشون دست بده و با نگاه حسرت چشم به چشم هاي راننده بدوزند، يك دسته آدم ها هم هر روز صبح بايد نيم ساعتي با دريچه كاربراتور ماشينشون كه در اثر فرسودگي و كهنگي اصطلاحاً خفه كرده كلنجار برن در آرزوي يك استارت موفق كه بعدش ماشين روشن بمونه و بتونند حركت كنند!
خلاصه هر دسته از ما يك حال و هوايي داريم و يك سري چيزها برامون مهمه ، شرايط هيچ دو نفري هم مثل هم نيست ، هر كسي يك ماجراي منحصر به فرد داره ، از بعضي مسائل رنج مي بره و از بعضي چيزها خوش حال ميشه.
خوب كه فكر مي كني از اين همه اختلاف و تنش به اين نتيجه مي رسي كه دنيا چقدر بي ارزشه! مي فهمي كه امكانات اين دنيا هدف زندگي نيست! دنيا مثل يك پياده رو ميمونه كه داريم به سرعت ازش رد ميشيم و بايد به جاي درگير شدن با جزئيات اون سعي كنيم توشه برداريم و آماده مقصد بشيم!
خدايا به ما كمك كن كه حاصل زندگيمون در اين دنيا سعادتمندي و عبوديت باشه.


از شما دعوت مي كنيم چهل و ششمين شماره مجله ١٨٤١ را مطالعه بفرماييد.

 

 
 
توضیح: با سلام و آرزوی روزهایی خوش همراه با مِهر امیرمؤمنان علیه السلام
سایت KhetabeGhadir به منظور ایجاد ارتباطی پایدار با اعضای خود و همچنین فرهنگ سازی خطابه ی غدیر اقدام به انتشار مجله ای الکترونیک به نام 1841 نموده است. این مجله با رویکردی دینی - اجتماعی سعی در ارائه ی نکاتی جالب و کاربردی در زمینه های فوق را داردکه امید است به لطف خداوند مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.
انتخاب نام 1841 برای این مجله به دلیل مساوی بودن این عدد با حروف ابجد کلمه خطابه ی غدیر است.

مجله 1841 هر 15 روز یك بار منتشر شده و ارسال آن راس ساعت 18:41 برای كلیه اعضای سایت توسط سرویس ایمیل آغاز می گردد.
 


در صورتی که مایل به دریافت مجله ی الکترونیکی 1841 به صورت ایمیل هستید، از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید.


  ثبت نام در سایت خطابه ی غدیر
 نکات فنی: اگر ایمیل  را جزو Contact خود Save نمائید ایمیل مجله 1841 وارد فضای Spam شما نخواهد شد.

چون این مجله در قالب Picture و یا همان Image ارائه می شود باید گزینه Show Image فعال باشد ضمنا حجم فایل ارسالی حتی المقدوركم شده است وحتی با اینترنت Dial Up هم قابل مشاهده خواهد بود.