به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز


حال و هوای نوروز باز هم در کوچه های شهر می پیچد. با این که دیگه نوروزها مثل نوروزهای قدیم نیست و مردم خیلی دل و دماغ درست و حسابی و شرایط مساعد برای خرید عید رو ندارن ولی خوب ،بالاخره همه یک حرکتی به خودشون میدن و حداقل با یک خونه تکونی ، سعی می کنن یک تحولی در زندگی ایجاد کنند.
امسال هم که بهار زودتر از زمستون اومد و خیلی خبری از برف و سرما در خیلی مناطق ایران نبود.
کلاً نوروز امسال یک سری فرق های اساسی با سال های قبلی داره و انگار باعث شده که حال و هوای سال نو خیلی بین مردم، پُرشور نباشه.
اگه دقت کرده باشید اینجور وقت ها که آدم از کار دنیا خیلی سر در نمیاره و انگار احساس می کنه زمونه خیلی باهاش یار نیست، بیشتر به یاد خدا میفته! چون اساسا بشر موجود غافل و بازیگوشیه و کم پیدا میشن افرادی که در حال خوشی و ناخوشی به یاد خدا باشند. خوب که نگاه می کنیم می بینیم که در زندگی به جای این که امیدمون به خدا باشه چشممون به دست این و اونه و انتظار گشایش کارها رو با تدابیر و نقشه های خودمون داریم!
تقارن این نوروز با فاطمیه فرصت خوبیست. به دلیل این که ایام فاطمیه در واقع از زمان هایی است که نسیم رحمت خداوند بیشتر می وزد و دعا و توبه و استغفار بیشتر به اجابت نزدیک می شود .
پس بیاییم در این نوروز با انقطاع از دنیا و مظاهر اون و در سایه سار رحمت ایام شهادت زهرای مرضیه سلام الله علیها با امام عصر پیوندی دوباره برقرار کنیم و پیشانی خود را به درگاه بندگی خداوند بیشتر بساییم.


شما را به مطالعه چهل وهشتمین شماره مجله ١٨٤١ دعوت مي كنيم.

 

.

 
 


 

توضیح: با سلام و آرزوی روزهایی خوش همراه با مِهر امیرمؤمنان علیه السلام
سایت KhetabeGhadir به منظور ایجاد ارتباطی پایدار با اعضای خود و همچنین فرهنگ سازی خطابه ی غدیر اقدام به انتشار مجله ای الکترونیک به نام 1841 نموده است. این مجله با رویکردی دینی - اجتماعی سعی در ارائه ی نکاتی جالب و کاربردی در زمینه های فوق را داردکه امید است به لطف خداوند مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.
انتخاب نام 1841 برای این مجله به دلیل مساوی بودن این عدد با حروف ابجد کلمه خطابه ی غدیر است.

مجله 1841 هر 15 روز یك بار منتشر شده و ارسال آن راس ساعت 18:41 برای كلیه اعضای سایت توسط سرویس ایمیل آغاز می گردد.
 


در صورتی که مایل به دریافت مجله ی الکترونیکی 1841 به صورت ایمیل هستید، از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید.


  ثبت نام در سایت خطابه ی غدیر
 نکات فنی: اگر ایمیل  را جزو Contact خود Save نمائید ایمیل مجله 1841 وارد فضای Spam شما نخواهد شد.

چون این مجله در قالب Picture و یا همان Image ارائه می شود باید گزینه Show Image فعال باشد ضمنا حجم فایل ارسالی حتی المقدوركم شده است وحتی با اینترنت Dial Up هم قابل مشاهده خواهد بود.