به نام خداوند همه مِهر مِهروَرز
 

باشگاه مُبلغان

سلام
اگر به يك زندگی در چارچوب مورد تأييد معصومين علیهم‌السلام که بیشتر با نام سبک زندگی علوی و يا مهدوی برای‌مان آشناست، معتقد و علاقمندیم و اگر براي آن چند پايه و ستون فرض نماييم بر اساس قرآن و احادیث قطعاً و یقیناً تبلیغ دین و ابراز عقاید دینی را یکی از ارکان مهم آن خواهيم يافت.
بر همین اساس در این صفحه برآنیم که با محوریت تبلیغ خطابه‌هاي غدیر و فدک، برای آشنایی و تمرین عملی با تبلیغ این خطابه‌هاي گرانسنگ، بسته‌های آموزش تبلیغ در محیط‌های مختلف و البته در قالب عمومی و بعضاً تا حدودي تخصصي را به شما بزرگواران تقدیم نماییم، که این بسته‌ها طي يك زمان‌بندی در اختیار شما دوستان قرار می‌گیرد.
به دلیل هدف‌دار بودن بخش‌های مختلف بسته‌های تبلیغ، رعایت ترتیب مراحل و بخش‌های هر بسته شما را در درک دقیق مطالب یاری خواهد نمود.
در پایان، ناگفته نماند ارتباط مداوم و دو طرفه شما و ما از طریق بخش پاسخ به سوالات تبلیغی و پیشنهادات و انتقادات و حتی بیان و به اشتراک گذاشتن تجربیات تبلیغی هر يك از شما، ما و سایر دوستان و همراهان را در رفع نواقص و پر بار نمودن باشگاه مُبلغان یاری خواهد رساند. یاعلی


برای عضویت در باشگاه مُبلغان ابتدا باید عضو سایت خطابه‌ی غدیر باشید و با نام کاربری خویش وارد سایت شوید. در صورتی که عضو نیستید اینجا را کلیک نمایید.


در صورتی که قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید،‌ برای ورود روی آیکون زیر کلیک نمایید.
اگر تاکنون ثبت‌نام نکرده‌اید، فرم زیر را تکمیل نمایید.