به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز
 معرفی کتاب مهاجر

تبلیغ اصلی ترین رسالت انبیاء الهی است. پیامبر خاتم صلی الله علیه وآله در روز غدیر این رسالت عظیم را بر عهده ی همگان گذاردند و فرمودند: بایسته است که حاضران به غایبان و فرزندداران به فرزندان تا قیامت این پیام را برسانند.
ایده ی کتاب مهاجر برگرفته  از این هدف مقدّس است. ما می توانیم کتاب مهاجر را ابتدا خود مطالعه نموده، سپس به نزدیک ترین آشنا یا دوست خود هدیه نماییم و از او بخواهیم این کار را تکرار کند. آن گاه است که این قطره قطره ها جمع گردد و دریا شود.
نکته ی مهم این است که پس از مطالعه کتاب حتما باید سریال کتاب را در این آدرس
وارد نموده تا مسیر حرکت کتاب ثبت شود و پس از مدتی می توانید مسیر حرکت کتاب را در شهر های مختلف جهان مشاهده نمایید.
پس از استقبال از این طرح بر روی کتاب سروش آفتاب (مقدمه، متن و ترجمه خطابه ی غدیر)، کتب دیگری نیز در قالب کتاب مهاجر ارائه شده است که به شرح زیر می باشد:
1. کتاب خطابه های غدیر که شامل سخنرانی پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله در روز هجدهم ذی الحجه، سخنرانی حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام در روز عید غدیر و سخنرانی امام صادق علیه السلام و حضرت رضا علیه السلام به مناسبت عید غدیر می باشد.
2. کتاب اصول اعتقادات که به بیان اصول اعتقادی در خطابه ی غدیر به صورت دسته بندی شده شامل: توحید تنزیهی، نبوت، عدل الهی، معاد و امامت می پردازد.
3. کتاب امام مبین که مجموع 25 پرسش و پاسخ در مورد شبهات مرتبط با ولایت امیرالمؤمنین علیه السلام است.
4. کتاب پدر بگو چه کنم؟ که در واقع معرفی مِهر پدرانه امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف است به همراه فرمایشات حضرات معصومین علیهم السلام درباره ی ایشان و وظایف منتظران در دوران غیبت.
ان شاء الله عناوین دیگری نیز در آینده ی نزدیک به طرح کتاب مهاجر اضافه خواهند شد.

امیدواریم که این حرکت کوچک مورد رضایت تنها کارگزار خداوند در روی زمین، حضرت صاحب الامر علیه السلام قرار بگیرد.

 
                     
 کتاب مهاجر

 
 مهاجرین آینده
معرفی کتبی که در آینده به این طرح اضافه خواهند شد.
  ثبت سریال کتاب مهاجر
ثبت کد کتاب مهاجر و مشاهده  مسیر حرکت آن