بسمه تعالی
صلّی اللّه علیک یا ولیّ العصر ادرکنا
 
طرح نسیم غدیری رمضان

برادر و خواهر دوست دار اهل البیت علیهم السلام
نسیم روح بخش ماه مبارک رمضان فرا می رسد و جان شیفتگان بندگی را می نوازد. لحظاتی آکنده از رحمت و برکت، بر سفره ی خداوند که، روزهایش بهترین روزها و شب هایش برترین  شب هاست. پس بخوانیم پروردگار خود را با  دل های پاکیزه از گناه و نیّت های خالص و صادق که ما را موفق بدارد به روزه ی این ماه و تلاوت قرآن، وصله ی ارحام و پیوند با امام زمان ارواحنا فداه.

از امتیازات این ماه است که در دهه ی اول آن وفات حضرت خدیجه سلام الله علیها و در نیمه آن نور میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام  می درخشد و نیز پیوند خورده با ولایت و شهادت امیرالمؤمنین علیه السلام و سرنوشت بندگان در شب های قدر به فرمان پروردگار بر حضرت بقیةاللّه الاعظم ارواحنا فداه، عرضه می گردد و با امضای حضرتش مقدر می شود.

ما در این فرصت گرانبها، از شما  دعوت می کنیم تا برای دفاع از حریم مقدّس امام زمان علیه السّلام و برای احیای حقّ پایمال شده ی امیرالمومنین علیه السلام، و تبریک میلاد امام حسن علیه السلام با تبلیغ و گسترش خطابه ی غدیر، به وظیفه ی خطیری که رسول اکرم  صلّی الله علیه و آله در غدیر بر عهده همگان از زن و مرد، عرب و عجم، سیاه و سپید گذارده اند لبیک گوییم  و در تحقّق این مهمّ  بکوشیم.

1- در مهمانی های افطار و جلسات مذهبی خطابه را معرّفی و مقداری را قرائت و ترجمه کنیم.

2- به خیریه ها توصیه کنیم همراه با آذوقه های مادی، آذوقه های معنوی را نیز در اختیار نیازمندان و ایتام آل محمّد صلی الله علیه و آله هدیه نماییم.

3- تشویق مردم برای نذر ختم خطابه ی غدیر در محافل و نذر مالی برای نشر خطابه برای برآورده شدن حاجات و رفع مشکلات.

4- اهدای کتاب مربوط به خطابه ی غدیر مانند" سروش آفتاب، اعتقادات در خطابه ی غدیر، کعبه در پیام آفتاب،" در مجالس افطاری و ولیمه ی حج و...

5- معرّفی آن به شرکت ها و مجتمع ها ی تولیدی و تجاری برای اهداء به عنوان عیدی و... به مشتریان و نمایندگان.

باشد که مورد عنایت و رضایت امام زمان علیه السلام قرارگیرد و حضرتش گوشه چشمی به ما بیفکنند و بدین وسیله شادی قلب نازنین آن قطب عالم امکان را فراهم سازیم.

در این راستا برای حفظ خطابه ی غدیر، جوایز ارزنده ای از جمله پرداخت کمک هزینه سفر به کربلای معلّی در نظر گرفته شده است. جهت هر نوع پرسش می توانید با شماره: 22393807-021  تماس گرفته و یا به سایت خطابه ی غدیر www.KhetabeGhadir.com مراجعه فرمائید.

و السلام
شعبان 1434