به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز
 
آیین‌نامه آزمون خطابه‌ی غدیر
1. در هر سال، چهار مسابقه برگزار خواهد شد. به‌طوری که داوطلبین جدید و افرادی که موفق به کسب نتیجه در دوره‌ی قبلی نشده‌اند، حدود سه‌ماه برای ثبت‌نام و تمرین، زمان خواهند داشت. و در صورت عدم موفقیّت در هر دوره نیز می‌توانند در دوره‌‌ی بعدی شرکت نمایند.
2. در هر دوره از مسابقات،‌ فقط نفراتی که در دوره‌های پیشین موفق به کسب امتیاز برتر و دریافت جایزه‌ی اصلی نشده‌اند،‌ می‌توانند شرکت نمایند.
3. برگزاری آزمون پیش‌نیاز در یک روز مشخص خواهد بود و نفراتی که امتیاز لازم را کسب نمایند،‌ باید حدود 10 روز بعد در آزمون مرحله مقدماتی شرکت نمایند.
4. با نفراتی که در مراحل آنلاین 
امتیاز لازم را کسب نمایند، تماس گرفته خواهد شد و برای آزمون حضوری که حدود 10  روز بعد از آن خواهد بود، هماهنگی صورت می‌پذیرد.
5. پنجمین دوره‌ی آزمون‌ها به این شیوه در تاریخ 11 اسفندماه سال 96 برگزار شد و إن‌شاءالله به ترتیب آزمون مرحله‌ی مقدماتی در تاریخ 18 اسفندماه سال 96 خواهد بود و آزمون حضوری نیز در حدود 10 روز بعد از آن برگزار می‌گردد.

6. چند روزی قبل از برگزاری مسابقات به افرادی که آدرس ایمیل و شماره همراه‌ خویش را به صورت صحیح وارد کرده‌ باشند، از طریق سرویس ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد.
7. برای اطلاع از اسامی برندگان در مراحل و دوره‌های مختلف اینجا را کلیک نمایید.

8. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقات می‌توانند از همین حالا اقدام به ثبت‌نام نمایند.

جهت پاسخ‌گویی به هرگونه سوال علاقه‌مندان به شرکت در آزمون، می‌توانید هر روز با شماره 09126205427 تماس حاصل فرمایید و یا با آدرس ایمیل info@khetabeghadir.com و یا آیدیAd_khetabeghadir@ مکاتبه نمایید.

نوع سوالات
1. سوالات آزمون‌های مرحله‌ی پیش‌نیاز و مقدماتی از معانی، مفاهیم،‌ مقدمه و متن خطابه‌ی غدیر از منابع ذیل به صورت چهار گزینه‌ای می‌باشد.
2. آزمون مرحله‌ی سوم (حضوری) به صورت شفاهی از معانی، مفاهیم،‌ مقدمه و متن خطابه‌ی غدیر از منابع ذیل خواهد بود.
3. أعم سوالات (80درصد) از متن خطابه‌ی غدیر و الباقی از منابع دیگر می‌باشد.

جوایز حافظان:
کمک هزینه‌ی سفربه کربلای معلی به حافظان کل با رتبه‌ی ممتاز و عالیمنابع آزمون
الف:
متن عربی و فارسی خطابه‌ی غدیر که از طُرق زیر قابل دسترسی می‌باشد:
        متن عربی و متن فارسی خطابه‌ی ارائه شده در سایت خطابه‌ی غدیر
        کتاب سروش آفتاب  نوشته‌ی سید حسین حسینی، انتشارات منیر 
        کتاب اسرار غدیر نوشته محمد باقر انصاری، انتشارات مولود کعبه
        کتاب خطابه‌ی غدیر در آینه اسناد نوشته محمد باقر انصاری انتشارات دلیل ما
        
هم‌چنین برای دسترسی به متن خطابه‌ی غدیر می‌توانید از نرم‌افزارهای اندروید و ios  تهیه شده توسط سایت خطابه‌ی غدیر نیز بهره بجویید.
ب: مقدمه‌ی خطابه‌ی غدیر برگرفته از کتاب سروش آفتاب
ج: متن دوازده درس تحت عنوان کتاب اعتقادات در خطابه‌ی غدیر نوشته‌ی سید حسین حسینی انتشارات منیر

 

 
داگر قبلاً ثبت‌نام کرده‌اید،‌ روی آیکون ورود کلیک نمایید. در صورتی که تا کنون ثبت‌نام ننموده‌اید، روی آیکون زیر کلیک نمایید