شرح صوتي خطابه 
بخش ويکي خطابه 
بخش پژوهش 
 

فدک اولين دفاعيه‌ي رسمي از خطابه‌ي غدير

تنها ده روز پس از رحلت پيامبر اکرم صلي‌الله‌عليه‌وآله فدک را که هديه ايشان به دخت گرامي شان سلام‌الله‌عليها بود، تصرف کردند. حضرت فاطمه سلام‌الله‌عليها  که هر چه تلاش کرد، جوابي نشنيد؛  پارچه‌اي بر سر بست ، لباسي سراپاي پوشيد و با زنان و خدمه و خويشان خود به مسجد رفت در حالي که خليفه‌ي وقت به همراه مهاجران و انصار در مسجد نشسته بودند، در برابرش پرده‌اي آويختند و در پشت پرده نشست و آهي که کشيد که مجلس دگرگون شد و اولين بار از خطابه‌ي غدير، توحيد، قرآن، ولايت اميرالمؤمنين عليه‌السلام وحقّ خويش در باره‌ي  فدک دفاع کردند.

 

مجله الکترونيک 1841

سايت KhetabeGhadir به منظور ايجاد ارتباطي پايدار با اعضاي خود و همچنين فرهنگ سازي خطابه‌ي غدير اقدام به انتشار مجله اي الکترونيک به نام 1841 نموده است.
اين مجله با رويکردي ديني - اجتماعي سعي در ارائه‌ي نکاتي جالب و کاربردي در زمينه‌هاي فوق را دارد که اميد است به لطف خداوند مورد توجه شما عزيزان قرار گيرد.
انتخاب نام 1841 براي اين مجله به دليل مساوي بودن اين عدد با حروف ابجد کلمات خطابه‌ي غدير است.

آرشيو موضوعي مجلات 1841 که بر اساس عناوین محتوا منتشر شده، می‌باشد.

 

آرشيو مجلات1841که بر اساس شماره‌های دسته بندی شده است.

 

دسترسی به آخرین شماره منتشر شده‌ی مجله الکترونیک 1841

 

اسامی برندگان مسابقات برگزار شده در مجلات الکترونیک 1841

 

مجله الکترونيک 1841

بخش مسابقات

بخش نما و نوا

در این بخش محتوای مولتی‌مدیایی تولید شده در سایت خطابه‌ی غدیر به صورت دسته بندی قابل دسترسی می‌باشد.

نرم‌افزارهای اندروید و Ios

سایت خطابه‌ی غدیر در راستای هدفی که همانا نشر معارف اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام است و با توجه به استقبال عمومی از برنامه‌های نرم‌افزاریی که برای گوشی‌های همراه نوشته‌ می‌شود، اقدام به تهیه‌ نرم‌افزار اندروید و Ios خطابه‌ی غدیر و فدک نموده است و از آن‌جایی که مجله الکترونیک۱۸۴۱ را نیز یک راه‌ارتباطی مستمر خود با مخاطبانش می‌داند، نرم‌افزار اندروید و Ios این مجله را نیز برای همراهی بیشتر با کاربران فراهم نموده است.

نرم‌افزارهای مجله 1841


نرم‌افزارios و اندروید مجله‌ الکترونیک ۱۸۴۱ که حاوی تمام مطالب منتشر شده در این مجله است و هم‌زمان با انتشار مجله، مطالب جدید نیز در آن قرار می‌گیرد.

نرم‌افزارهای خطابه‌ی فدک


نرم‌افزار ios و اندروید خطابه‌ی فدک که توسط سایت تهیه شده است و شامل متن و قرائت این خطبه‌ی شریف می‌باشد.

 

نرم‌افزارهای خطابه‌ی غدیر


نرم‌افزار ios و اندروید خطابه‌ی غدیر که توسط سایت تهیه شده است و شامل متن خطابه‌ی شریف غدیر به شش زبان و هم‌چنین قرائت خطابه‌ی غدیر به چهار زبان می‌باشد.

بخش فرزندان غدیری

سایت خطابه‌ی غدیر در راستای فرهنگ سازی مفاهیم اعتقادی و مذهبی و معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام برای تمام سنین، اقدام به راه اندازی بخش فرزندان غدیری نموده است. شما مخاطب گرامی در این قسمت می‌توانید مطالب متنوعی را که تحت عناوین مختلفی دسته‌بندی شده است را مشاهده نمایید.
امیدواریم که این قدم‌های کوچک ما، مورد رضایت تنها کارگزار خداوند در روی زمین یعنی وجود مقدّس امام عصر عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف قرار بگیرید.


بخش پاسخ به سوالات

سایت خطابه‌‌ی غدیر آمادگی پاسخ‌گویی به تمام سوالات شما مخاطب ارجمند در زمینه‌های اعتقادی و مذهبی را دارد.

جهت ارسال سوالات خود در تمامی حوزه های مذهبی و اعتقادی، اینجا را کلیک نمایید.
هم‌چنین در صورت تمایل می توانید سوالات خود را به آدرس
soal@khetabeghadir.com ارسال نمایید.
این اطمینان به شما داده خواهد شد که در کم‌ترین زمان ممکن، بهترین پاسخ برای شما ارسال گردد.

Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean. A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.