مجله الکترونيک 1841

سايت KhetabeGhadir به منظور ايجاد ارتباطي پايدار با اعضاي خود و هم‌چنين فرهنگ‌سازي خطابه‌ي غدير اقدام به انتشار مجله‌اي الکترونيک به نام 1841 نموده است. اين مجله با رويکردي ديني - اجتماعي سعي در ارائه‌ي نکاتي جالب و کاربردي در زمينه‌هاي فوق را دارد که اميد است به لطف خداوند مورد توجه شما عزيزان قرار گيرد.
انتخاب نام 1841 براي اين مجله به دليل مساوي بودن اين عدد با حروف ابجد کلمات خطابه‌ي غدير است. 


  


 

مجله الکترونيک 1841


بخش مسابقات

برگزاري مسابقات مختلف با مضمون خطابه‌ي غدير و فدک، معاني و مفاهيم آن و هم‌چنين محتوايي که هر 15 روز يک‌بار در قالب مجله الکترونيک 1841 منتشر مي‌گردد را بهانه‌ای قرار داده‌ایم برای تعامل و ارتباط مستمر با شما مخاطبین ارجمند تا ضمن نشر معارف اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام در قالب این مسابقات، تلاشی کنیم تا هر روز بر تعداد افرادي که با نام اميرالمؤمنين عليه‌السلام و مضمون خطابه‌هاي شريف غدير و فدک آشنا مي‌شوند، افزون گردد.
 


 


بخش آزمون حفظ خطابه‌ي غدير و فدک

سایت خطابه‌ی غدیر در راستای هدف اصلی خود مبنی بر نشر و تبلیغ سخنرانی تاریخی پیامبر اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله که مهم‌ترین سند حقانیت امیرالمؤمنین و ائمه اطهار علیهم‌السلام می‌باشد و خطبه‌ی فدک که در واقع اولین دفاعیه رسمی از خطابه‌ی غدیر و صاحب غدیر است، طبق سنوات گذشته اقدام به برگزاری مسابقات حفظ متن عربی خطابه‌ی غدیر و فدک، مبانی، معانی ومفاهیم آن‌ها نموده است، تا هر روز بر تعداد افرادی که با معارف اهل‌بیت علیهم‌السلام و مضمون خطابه‌‌های شریف غدیر و فدک آشنا می‌شوند افزون گردد.
شما کاربر گرامی برای شرکت در مسابقات حفظ سایت خطابه‌ی غدیر باید ابتدا در مسابقات مقدماتی که به صورت آنلاین برگزار می‌گردد، شرکت نمایید.

 


 

نرم‌افزارهاي اندرويد و IOS

با توجه به استقبال عمومي از برنامه‌هاي نرم‌افزاريي که براي گوشي‌هاي همراه نوشته‌ مي‌شود، سايت خطابه‌ي غدير اقدام به تهيه‌ نرم‌افزار اندرويد و IOS خطابه‌ي غدير و فدک نموده است و از آن‌جايي که مجله الکترونيک 1841 را نيز يک راه‌ ارتباطي مستمر خود با مخاطبانش مي‌داند، نرم‌افزار اندرويد و IOS اين مجله را نيز براي همراهي بيشتر با کاربران فراهم نموده است.

نرم‌افزارهاي مجله 1841


نرم‌افزارIOS و اندرويد مجله‌ الکترونيک 1841 که حاوي تمام مطالب منتشر شده در اين مجله است و هم‌زمان با انتشار مجله، مطالب جديد نيز در آن قرار مي‌گيرد.

نرم‌افزارهاي خطابه‌ي فدک


نرم‌افزار IOS و اندرويد خطابه‌ي فدک که توسط سايت تهيه شده است و شامل متن و قرائت اين خطبه‌ي شريف مي‌باشد.

 

نرم‌افزارهاي خطابه‌ي غدير


نرم‌افزار IOS و اندرويد خطابه‌ي غدير که توسط سايت تهيه شده است و شامل متن خطابه‌ي شريف غدير به شش زبان و هم‌چنين قرائت خطابه‌ي غدير به چهار زبان مي‌باشد.

بخش پرسش و پاسخ

سايت خطابه‌ي غدير آمادگي دريافت سوالات شما در تمامي حوزه‌هاي مذهبي و اعتقادي را دارا مي‌باشد که مي‌توانيد از طريق آيکون زير را براي ما ارسال نماييد.
هم‌چنين در صورت تمايل مي‌توانيد سوالات خود را به آدرس soal@khetabeghadir.com ارسال نماييد.
اين اطمينان به شما داده خواهد شد که در کم‌ترين زمان ممکن، بهترين پاسخ براي شما ارسال گردد.