به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز
حافظین ارجمند سلام
ضمن آروزی موفقیّت در آزمون پیش‌رو خواهشمند‌یم که به چند نکته توجه فرمایید.
 آزمون پیش‌رو از چندین سوال چهار‌ گزینه‌ای با دوزاده دقیقه زمان تشکیل شده است که برای آشنایی بیشتر بهتر است چندباری در آزمون آزمایشی شرکت نمایید.
صفحه‌ی آزمون طی دو مرحله و فقط برای مدت ده دقیقه، آن‌هم یک‌بار در رأس ساعت 10 صبح و یک‌بار در رأس ساعت 14 عصر باز خواهد شد،‌ لذا شرکت‌کنندگان باید زمان خویش را در این دو ساعت تنظیم نمایند.
در صورت کسب امتیاز 48 یا 49 یا 50 در آزمون پیش‌نیاز،‌ 10 روز بعد می‌توانید به همین صفحه مراجعه نمایید و در آزمون مقدماتی شرکت نمایید.
لطفا آیین‌نامه و نکات شرکت در مسابقات حفظ خطابه‌ی غدیر را به دقت مطالعه نموده‌ و پس از کسب آمادگی لازم، در آزمون شرکت نمایید.
 توجه داشته‌باشید که سیستم آزمون به صورت اتوماتیک بوده و چنان‌چه وارد صفحه آزمون شوید و حتی بدون زدن گزینه‌ای خارج گردید،‌ سیستم یک‌بار حضور را برای شما ثبت می‌نماید.
 مِلاک گروه مسابقات سایت‌خطابه‌ی غدیر برای تشخیص برندگان،‌ نتیجه‌ای است که نرم‌افزار ثبت‌ می‌نماید.
توجه به این نکته بسیار مهم است که نرم‌افزار، امتیاز آخرین آزمون شما را محاسبه می‌کند،‌ لذا اگر در مرتبه‌ی اول امتیاز لازم را کسب نمودید، دیگر مبادرت به شرکت مجدد ننمایید، زیرا در صورتی که امتیاز کمتری بدست آورید، همان محاسبه خواهد شد.
 در صورت هرگونه سوالی می‌توانید با آدرس ایمیل info@khetabeghadir.com مکاتبه نمایید.
 اگر به هر دلیلی موفق به کسب امتیاز و راه‌یابی به مراحل بعد نشدید، إن‌شاءالله حدود سه‌ماه بعد دوباره این مسابقات برگزار خواهد شد.

 
 
إن شاءالله این قدم‌های کوچک ما، مورد رضایت تنها کارگزار خداوند در روی زمین یعنی وجود مقدس امام عصر علیه‌السلام قرار بگیرد.