به نام خداوند همه مِهر مِهروَرز

مسابقات آنلاین مجلات 1841


با عرض سلام خدمت شما کاربران گرامی
سایت خطابه‌ی غدیر اقدام به برگزاری یک‌سری مسابقات از محتوای مطالبی که تا کنون در قالب مجله‌ی الکترونیک 1841 منتشر گشته به صورت مجازی و آنلاین نموده است. شما همراه غدیری جهت شرکت در این مسابقات باید آیین‌نامه را به دقت مطالعه و سپس اقدام به شرکت در آن نمایید.

آیین نامه

1. برای شرکت در مسابقه،‌ حتماً باید با نام کاربری خویش وارد سایت شوید. در صورتی که تاکنون در سایت ثبت‌نام نکرده‌اید،‌ می‌توانید از این‌جا ثبت‌نام نمایید.
2. در صورتی که قصد شرکت در مسابقه را دارید، بررسی نمایید که حتماً آدرس ایمیلی که در زمان ثبت‌نام وارد کرده‌اید، صحیح باشد. ارتباط ما با برندگان فقط از طریق آدرس ایمیل خواهد بود.
3. هر کاربر با نام کاربری خویش فقط 3 مرتبه ‌می‌تواند در مسابقه هر شماره از مجله 1841 شرکت نماید.
4. از بین افرادی که موفق به کسب امتیاز در مسابقه شوند، به قید قرعه به یک نفر هدیه‌ای که تقدیم خواهد شد.
5. هر مسابقه از سی سوال چهار گزینه‌ای تشکیل شده است که آدرس پاسخ تعدادی ازآن سوالات! روبروی آن قید شده است. به طور مثال:
کتاب الغدیر اثر کیست؟ (مجله شماره ؟؟؟- بخش معرفی کتاب)
6. جهت تسهیل دسترسی شما مخاطبین گرامی به محتوای مجلات 1841 نیز دو نوع آرشیو آماده شده است. یک آرشیو بر اساس شماره مجلات 1841 و یک آرشیو هم بر اساس موضوع عناوین مجله تهیه شده است که لینک دسترسی به آن‌ها در همین صفحه قرار دارد.
7. با توجه به این‌که هدف ما در این مسابقات، ترویج مطالعه کتب مذهبی است بنابراین بُن خرید از فروشگاه آنلاین سایت خطابه‌ی غدیر را به عنوان جایزه در نظر گرفته‌ایم.
8.  توجه به این نکته بسیار مهم است که نرم‌افزار، امتیاز آخرین آزمون شما را محاسبه می‌کند،‌ لذا اگر در مرتبه‌ی اول امتیاز لازم را کسب نمودید، دیگر مبادرت به شرکت مجدد ننمایید، زیرا در صورتی که امتیاز کمتری بدست آورید، همان محاسبه خواهد شد.
9. برای قبولی در آزمون باید نمره‌ی کل 28 باشد!

  • ورود به صفحه‌ مسابقه
  • آرشيو‌ مجلات1841
  • اسامي برندگان مسابقات پيشين

ورود به صفحه‌ مسابقه

به نام خداوند همه مِهر مِهروَرز

پس از مطالعه دقيق آيين‌نامه مسابقات براي ورود به صفحه‌ي مسابقه روي آيکون روبرو کليک نماييد.


 

آرشيو‌ مجلات1841

به نام خداوند همه مِهر مِهر وَرز

در اين قسمت آرشيو تمام مجلات 1841 در دو دسته‌بندي قابل دسترسي مي‌باشد. آرشيوي به صورت موضوعي از تمام محتواي ارائه شده و هم‌چنين آرشيوي از تمام مجلات 1841 که تا کنون منتشر شده است.  

 

اسامي برندگان مسابقات پيشين

به نام خداوند همه مِهر مِهروَرز

ليست کاملي از افرادي که در شماره‌هاي مختلف مجله الکترونيک 1841 موفق به کسب امتياز و دريافت جايزه‌ شده‌اند.